Loading...

Brčka Futbal, 10 ks - Party Pal

Papierové slamky s futbalovým motívom premenia každý detský nápoj, limonádu či párty stôl na malé futbalové ihrisko plné radosti.

Na sklade > 10 ks
U vás 1.10.2026

1,00 €
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Pripravuješ narodeninovú oslavu pre malého futbalistu, športovú párty alebo posedenie pri zápase? Papierové slamky Futbal 19,5 cm 10 ks sú nenáročný doplnok, ktorý okamžite doladí výzdobu. V zeleno-bielom prevedení s hravými bodkami ladia s futbalovými tanierikmi, pohármi, servítkami aj tortovými dekoráciami.

Slamky sú z papiera a určené na studené nápoje — limonády, džúsy, domáce ľadové čaje či detské koktaily. Dĺžka 19,5 cm je praktická pre bežné poháre aj poháriky, takže ich využiješ pri detskej oslave, školskom večierku, športovom turnaji alebo tematickej párty. V balení nájdeš 10 ks, čo postačuje na menšiu oslavu alebo ako doplnok k sladkému baru.

Futbalový motív je výrazný, no vkusný – skvele doplní zelené, biele, čierne či zlaté dekorácie. Stačí ich vložiť do pohárov a pripraviť limonádu, aby stôl pôsobil premyslene. Malý detail, ktorý poteší deti i dospelých fanúšikov futbalu.

  • futbalový motív vhodný na detské oslavy, športové párty aj zápasy,
  • balenie obsahuje 10 papierových slamiek,
  • praktická dĺžka 19,5 cm pre bežné poháre a poháriky,
  • zeleno-biele prevedenie sa ľahko kombinuje s futbalovou výzdobou,
  • jednoduchý doplnok, ktorý rýchlo doladí party stôl.


Výrobná spoločnosť
Tentu Global Sp. z o.o.
ALEJA KRAKOWSKA 1A 05-552 Wola Mrokowska
shop@partypal.pl
www.partypal.pl

Technické parametre

Kategória: Slamky na párty
Ozdoby na tortu futbal
Slamky
Výrobca Party Pal
EAN 5904610162798
Kód produktu 162798

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty futbal

Fóliový balónik futbal 43 cm - Amscan

Fóliový balónik futbal. Veľkosť 43 cm.

3,10 €

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 90 g — futbal - Super Streusel

Cukrové zdobenie futbal. Balenie 90 g.

9,70 €
10.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia na tortu – futbal, 60 g - PME

Ozdoba na tortu s futbalovou tematikou. Balenie 60 g.

4,40 €
7.3 € / 100g

Na sklade 4 ks

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Figúrka futbalistov na tortu - Decora

Figúrky futbalistov sú štýlovou dekoráciou na torty nielen pre športovcov.

7,20 €

Na sklade > 10 ks
-30 %
Nafukovací balónek guľatý 91 cm zelený - Grabo

Nafukovací balónek guľatý 91 cm zelený - Grabo

Zelený balón z fólie
3,30 €
2,30 €

Na sklade 5 ks